Český kapr.cz - home page
Česká ryba » ryby

Úhoř říční

Žije v tekoucích i stojatých vodách. Jeho výskyt u nás závisí na umělém vysazování monté. Hospodářsky i sportovně velmi cenný druh, úspěšný je i jeho komerční chov. Průměrná váha lovených ryb mezi 0,4–0,7 kg. Po dosažení dospělosti táhne do Sargasového moře na výtěr.

Maso úhoře je považováno za velmi lahodné s malým množstvím kostí, avšak s vyšším obsahem tuku.

Recepty Úhoř říční

Odkazy na recepty - úhoř

Mezi rybí lahůdku patří bezpochyby uzený úhoř, kterého si můžete připravit podle receptu na rybářských stránkách MRK.cz, kde nechybí ani další recepty k přípravě této lahodné ryby.
Recepty – úhoř na MRK.cz

Inspirací k přípravě rybích specialit z úhoře Vám mohou být on-line recepty na stránkách Vaření.cz. Chutné úhoří maso můžete ochutnat v podobě úhoře na kmíně či na italský způsob. Nechybí zde ani recept na oblíbenou úpravu úhoře – úhoř v rosolu.
Úhoř – recepty na Vareni.cz

Ochutnejte pečeného úhoře, úhoře na česneku či v pivním těstíčku podle receptů na stránkách Klatovského rybářství a.s.
Recepty na přípravu úhoře – Klatovské rybářství a.s.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Komentář

  1. Ve škole pravě probirame ryby tato stranka je jako stvořena pro naše referaty jsem moc rada že mužu tuto stranku navštívit :d

    Kristýnka · 21.10.10 · #

  2. Chytit úhoře se mi už párkrát podařilo a jeho maso je opravdu báječné. Doporučuji všem stávajícím i začínajícím rybářům :-)

    ČeskýRybář · 18.09.14 · #

 

Odkazy k článku Úhoř říční

Úhoř říční – Wikipedie

Jeho typickým znakem je protáhlé, válcovité tělo připomínající spíše hada než rybu. Na rozdíl od většiny ostatních sladkovodních ryb nemá břišní ploutve a hřbetní, ocasní a řitní ploutev splývají v jeden celistvý lem.

úhoři recept

Vyberte si ze stovek receptů na úhoři, které se vám budou snadno a rychle vařit. Připravte si ingredience a můžete se pustit do vaření úhoři.

Úhoři na feeder | NaFeeder.cz

Úhoř je tajemná ryba plná zajímavostí. Lov úhořů mě moc baví a kdykoliv je vhodná doba k jejich lovu, rád se jim věnuji. Kromě klasické položené nebo plavané se dají úhoři úspěšně chytat i na feeder.

Úhoř říční - Zoufalí Rybáři.cz

Úhoř říční5 (100%) 2 hlasů Úhoř – kde jej hledat O úhoři lze řící, že se vyskytuje všude a je dosti hojný. Úhoř říční osídluje všechny vody mimo nejvyšší, velmi chladné horské potoky.

Úhoř říční | ZOO Chleby

Úhoří jed se rozkládá při teplotě 60°C, proto se úhoři bez problému používají v kuchyni (tepelnou úpravou se jed odbourává), nebezpečné však může být zasažení oka nebo otevřené rány úhoří krví. — rekordně nejvyšší doložený věk úhoře byl 85 ...

Úhoř na rožni Recept - Milujivaření.cz

Úhoř na rožni - cítíte tu vůni? Zkuste si uvařit chuťovku podle receptu s fotkami. Za 35 minut podáváme. Máte hlad? Jdeme na to!

Úhoř říční | Makro.cz

Čerstvý úhoř v Makro 7 dní v týdnu - detailní informace, dostupnost, recepty, návod na přípravu a jak rybu filetovat, tipy ze sortimentu, aktuální cena, akce na sladkovodní ryby.

Úhoř - Praha - Sbazar.cz

nabízím násadu úhoře o velikosti od 30 cm do 40 cm,balíme do Pú pytlů s čistým kyslíkem pro přepravu až 5 hodin. cena je dle odebraneho množství,od 5kc za cm délky.odber na Praze 5.

Jak na úhoře:: Nachytáno.cz

Říká se, že úhoř upadá to tohoto stavu, protože nemůže kyslík proudit jeho krví a tím se dostává do transu, ale skutečný důvod není znám.

Úhoř na másle - | Prostřeno.cz

Recept na pečeného úhoře na másle.

Štika obecná

Candát

Sumec

Náš tip

Rubrika ryby

.::.
www.ceskaryba.cz - 2009 :: Webdesign ODEON