Český kapr.cz - home page
Česká ryba » Articles

Ubytování - rybaření v ČR

Nabídka chat a chalup pro dovolenou s rybařením.

Chaty a chalupy vhodné pro rybaření

Cestovní agentura DDS TOUR nabízí ubytování v chatách a chalupách, u kterých jsou v dosahu rybářské revíry českého rybářského svazu. Ucelenou nabídku objektů najdete v akci Rybaření – dovolená u vody.

Zobrazit kompletní nabídku společnosti DDS TOUR:
Chaty a chalupy pro dovolenou v ČR

Rybaření v Třeboni

V roce 2012 byl v Třeboni otevřen nový Penzion Schwarzenberský seník. Třeboňsko je vyhlášeným rybářským krajem a i zde je možno strávit rybářskou dovolenou. Prohlédněte si možnosti rybaření v Třeboni a okolí.

Neváhejte využít nabídku ubytování, které nabízí nový penzion Třeboň Schvarzenberský se­ník.

Výběr objektů z nabídky chaty a chalupy s možností rybaření

Dovolená s rybařením Beskydy Chata - Velké Karlovice

Chata Beskydy v obci Velké Karlovice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chata - Velké Karlovice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Vysočina Chalupa - Želiv

Chalupa Vysočina v obci Želiv nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Želiv na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Jizerské hory Chalupa - Rejdice

Chalupa Jizerské hory v obci Rejdice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Rejdice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Vysočina Chalupa - Habrek

Chalupa Vysočina v obci Habrek nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Habrek na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Beskydy Chata - Malenovice

Chata Beskydy v obci Malenovice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chata - Malenovice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Jeseníky Chalupa - Hostice

Chalupa Jeseníky v obci Hostice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Hostice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Krkonoše Chata - Levínská Olešnice

Chata Krkonoše v obci Levínská Olešnice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chata - Levínská Olešnice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Krkonoše Chalupa - Zábřezí-Řečice

Chalupa Krkonoše v obci Zábřezí-Řečice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Zábřezí-Řečice na webu společnosti DDS TOUR.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Zadejte poptávku po ubytování na chatě s možností rybaření

 

Štika obecná

Candát

Sumec

Náš tip

Rubrika Articles

.::.
www.ceskaryba.cz - 2009 :: Webdesign ODEON