Český kapr.cz - home page
Česká ryba » Articles

Ubytování - rybaření v ČR

Nabídka chat a chalup pro dovolenou s rybařením.

Chaty a chalupy vhodné pro rybaření

Cestovní agentura DDS TOUR nabízí ubytování v chatách a chalupách, u kterých jsou v dosahu rybářské revíry českého rybářského svazu. Ucelenou nabídku objektů najdete v akci Rybaření – dovolená u vody.

Zobrazit kompletní nabídku společnosti DDS TOUR:
Chaty a chalupy pro dovolenou v ČR

Rybaření v Třeboni

V roce 2012 byl v Třeboni otevřen nový Penzion Schwarzenberský seník. Třeboňsko je vyhlášeným rybářským krajem a i zde je možno strávit rybářskou dovolenou. Prohlédněte si možnosti rybaření v Třeboni a okolí.

Neváhejte využít nabídku ubytování, které nabízí nový penzion Třeboň Schvarzenberský se­ník.

Výběr objektů z nabídky chaty a chalupy s možností rybaření

Dovolená s rybařením Vysočina Chalupa - Kamenice u Jihlavy

Chalupa Vysočina v obci Kamenice u Jihlavy nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 4. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Kamenice u Jihlavy na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Břeclavsko a Pálava Chata - Hustopeče

Chata Břeclavsko a Pálava v obci Hustopeče nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chata - Hustopeče na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Orlické hory Chata - Lichkov

Chata Orlické hory v obci Lichkov nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 7. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chata - Lichkov na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Orlické hory Chata - Celné

Chata Orlické hory v obci Celné nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chata - Celné na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Krkonoše Chalupa - Zábřezí-Řečice

Chalupa Krkonoše v obci Zábřezí-Řečice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Zábřezí-Řečice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Lužické hory a České Švýcarsko Chalupa - Rynartice

Chalupa Lužické hory a České Švýcarsko v obci Rynartice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Rynartice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Nízké Tatry Chalupa - Kvačany

Chalupa Nízké Tatry v obci Kvačany nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Kvačany na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Jeseníky Chalupa - Hynčice

Chalupa Jeseníky v obci Hynčice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 18. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Hynčice na webu společnosti DDS TOUR.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Zadejte poptávku po ubytování na chatě s možností rybaření

 

Štika obecná

Candát

Sumec

Náš tip

Rubrika Articles

.::.
www.ceskaryba.cz - 2009 :: Webdesign ODEON