Český kapr.cz - home page
Česká ryba » Articles

Ubytování - rybaření v ČR

Nabídka chat a chalup pro dovolenou s rybařením.

Chaty a chalupy vhodné pro rybaření

Cestovní agentura DDS TOUR nabízí ubytování v chatách a chalupách, u kterých jsou v dosahu rybářské revíry českého rybářského svazu. Ucelenou nabídku objektů najdete v akci Rybaření – dovolená u vody.

Zobrazit kompletní nabídku společnosti DDS TOUR:
Chaty a chalupy pro dovolenou v ČR

Rybaření v Třeboni

V roce 2012 byl v Třeboni otevřen nový Penzion Schwarzenberský seník. Třeboňsko je vyhlášeným rybářským krajem a i zde je možno strávit rybářskou dovolenou. Prohlédněte si možnosti rybaření v Třeboni a okolí.

Neváhejte využít nabídku ubytování, které nabízí nový penzion Třeboň Schvarzenberský se­ník.

Výběr objektů z nabídky chaty a chalupy s možností rybaření

Dovolená s rybařením Jizerské hory Chalupa - Smržovka

Chalupa Jizerské hory v obci Smržovka nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 13. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Smržovka na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Vysočina Chalupa - Bernartice

Chalupa Vysočina v obci Bernartice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Bernartice na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Břeclavsko a Pálava Chalupa - Starovičky

Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Starovičky nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 12. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Starovičky na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Brdská vrchovina Chalupa - Buková

Chalupa Brdská vrchovina v obci Buková nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 5. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Buková na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Břeclavsko a Pálava Chalupa - Klobouky u Brna

Chalupa Břeclavsko a Pálava v obci Klobouky u Brna nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 10. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Klobouky u Brna na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Jeseníky Chalupa - Pitárné

Chalupa Jeseníky v obci Pitárné nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 21. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chalupa - Pitárné na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením Vysočina Chata - Polička

Chata Vysočina v obci Polička nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 8. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chata - Polička na webu společnosti DDS TOUR.

Dovolená s rybařením České středohoří Chata - Smolnice

Chata České středohoří v obci Smolnice nabízí dovolenou v blízkosti rybářských revírů. Počet lůžek v objektu 6. Odpovídá maximální kapacitě pro ubytování.

Fotografie chatyFotografie chaty

Realizace objednávky dovolené s rybařením, podrobný popis a ceník pobytu je k nahlédnutí v detailu ubytovacího zařízení Chata - Smolnice na webu společnosti DDS TOUR.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Zadejte poptávku po ubytování na chatě s možností rybaření

 

Štika obecná

Candát

Sumec

Náš tip

Rubrika Articles

.::.
www.ceskaryba.cz - 2009 :: Webdesign ODEON