Český kapr.cz - home page
Česká ryba » ryby

Karas stříbřitý

Rozšířil se u nás v 60. létech. Vyskytuje se v tekoucích i stojatých vodách. V rybnících je nežádoucí. Z poddruhu Karase byly vyšlechtěny barevné i tvarované odchylky – karas zlatý, závojnatky. Průměrná váha lovených ryb je okolo 0,3 kg. U nás se vyskytují převážně samice.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Komentář

 

Odkazy k článku Karas stříbřitý

Karas zlatý, okrasné jezírkové ryby, Rybydojezirka.cz

Karas zlatý, varianta karase stříbrného, je oblíbenou okrasou zahradních jezírek. Oplývá barvami, vyhřívá se na sluníčku a je velmi nenáročný na chov

Karas stříbřitý - FISH Market a.s.

Karas je exportován na trh v Německu k přípravě rybí polévky nebo se maso suší.

Karas zlatý- Carassius auratus gold (10-12cm) - | Ryby a...

Karas zlatý- Carassius auratus gold (10-12cm) - Karas zlatý je okrasná ryba vyšlechtěná z karase stříbrného. Do Evropy byla přivezena v

Karas stříbrný - inzerce, prodám - Hyperinzerce.cz

Karas stříbrný - inzerce, prodám. Karas stříbrný 10kč kus délka 5 - 25 cm objednávky flore@post.cz

Karas stříbřitý | ZOO Chleby

— aktuálně je karas stříbřitý brán jako samostatný druh (Carassius gibelio), ale stále se pořádně neví jaké jsou taxonomické vztahy mezi mnohými karasy, zejména mezi dřívějšími taxony karas stříbřitý (Carassius auratus), karas zlatý (C.

Karas stříbřitý :: Feeder v Ústí nad Labem

latinsky: Carassius auratus slovensky: Karas zlatý anglicky: Prussian Carp, Goldfish německy: Giebel

Karas obecný - existuje?

Kdy jste viděli karase obecného naposledy? Literatura uvádí, že se jedná o rybu s minimálními nároky na kyslík a prostředí. Před pár lety se vyskytoval v každém návesním rybníčku. Vliv elektrického agregátu, který je dle místního odborníka...

karas stříbrný | Vše o akvaristice pro Vás =)

Čeleď:Cyprinidae (Kaprovití)Typ:SladkovodníVelikost:​10 - 50 cmPůvod:AsieKyselost:7 - 7.5 pHTvrdost:7 - 10°dGHChov:SnadnýLokalizace:Celá... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

První akce Karase: Stříbrné plavky, pantofle a nahotinky...

Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas (31) konečně dostal placenou práci v modelingu. Předváděl na otevření kasina v pražské Krči společně s polonahými hosteskami.

Video: Stříbrný Mr. World Karas ukázal tetování lva na zádech...

Bývalý atlet Josef Karas, který dosáhl fantastického úspěchu ve finále světové soutěže Mr. World, byl hostem redakce Idnes.cz. S čtenáři diskutoval o soutěži Mr. World, lidské kráse, atletice i o tetování, které zdobí jeho záda.

Štika obecná

Candát

Sumec

Náš tip

Rubrika ryby

.::.
www.ceskaryba.cz - 2009 :: Webdesign ODEON