Český kapr.cz - home page
Česká ryba » ryby

Karas stříbřitý

Rozšířil se u nás v 60. létech. Vyskytuje se v tekoucích i stojatých vodách. V rybnících je nežádoucí. Z poddruhu Karase byly vyšlechtěny barevné i tvarované odchylky – karas zlatý, závojnatky. Průměrná váha lovených ryb je okolo 0,3 kg. U nás se vyskytují převážně samice.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Komentář

 

Odkazy k článku Karas stříbřitý

Karas stříbřitý - FISH Market a.s.

Karas je exportován na trh v Německu k přípravě rybí polévky nebo se maso suší.

Karas zlatý, okrasné jezírkové ryby, Rybydojezirka.cz

Karas zlatý, varianta karase stříbrného, je oblíbenou okrasou zahradních jezírek. Oplývá barvami, vyhřívá se na sluníčku a je velmi nenáročný na chov

Karas stříbrný - inzerce, prodám

Karas stříbrný - inzerce, prodám. Karas stříbrný 10kč kus délka 5 - 25 cm objednávky flore@post.cz

Česká ryba: Karas stříbřitý

Z poddruhu Karase byly vyšlechtěny barevné i tvarované odchylky – karas zlatý, závojnatky. Průměrná váha lovených ryb je okolo 0,3 kg.

Karas obecný - existuje?

Kdy jste viděli karase obecného naposledy? Literatura uvádí, že se jedná o rybu s minimálními nároky na kyslík a prostředí. Před pár lety se vyskytoval v každém návesním rybníčku. Vliv elektrického agregátu, který je dle místního odborníka...

Karas stříbřitý :: Feeder v Ústí nad Labem

latinsky: Carassius auratus slovensky: Karas zlatý anglicky: Prussian Carp, Goldfish německy: Giebel

karas stříbrný | Vše o akvaristice pro Vás =)

Čeleď:Cyprinidae (Kaprovití)Typ:SladkovodníVelikost:​10 - 50 cmPůvod:AsieKyselost:7 - 7.5 pHTvrdost:7 - 10°dGHChov:SnadnýLokalizace:Celá... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

Video: Stříbrný Mr. World Karas ukázal tetování lva na zádech...

Bývalý atlet Josef Karas, který dosáhl fantastického úspěchu ve finále světové soutěže Mr. World, byl hostem redakce Idnes.cz. S čtenáři diskutoval o soutěži Mr. World, lidské kráse, atletice i o tetování, které zdobí jeho záda.

První akce Karase: Stříbrné plavky, pantofle a nahotinky...

Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas (31) konečně dostal placenou práci v modelingu. Předváděl na otevření kasina v pražské Krči společně s polonahými hosteskami.

karas | Blesk.cz

Když s rodiči Josef Karas emigroval do Kanady, začal... muž světa Josef Karas (31) byl zasnoubený s Američankou... baví," uzavřel Josef Karas...

Štika obecná

Candát

Sumec

Náš tip

Rubrika ryby

.::.
www.ceskaryba.cz - 2009 :: Webdesign ODEON