Český kapr.cz - home page
Česká ryba » ryby

Karas stříbřitý

Rozšířil se u nás v 60. létech. Vyskytuje se v tekoucích i stojatých vodách. V rybnících je nežádoucí. Z poddruhu Karase byly vyšlechtěny barevné i tvarované odchylky – karas zlatý, závojnatky. Průměrná váha lovených ryb je okolo 0,3 kg. U nás se vyskytují převážně samice.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Komentář

 

Odkazy k článku Karas stříbřitý

Karas stříbřitý - FISH Market a.s.

Karas je exportován na trh v Německu k přípravě rybí polévky nebo se maso suší.

Česká ryba: Karas stříbřitý

Z poddruhu Karase byly vyšlechtěny barevné i tvarované odchylky – karas zlatý, závojnatky. Průměrná váha lovených ryb je okolo 0,3 kg.

Názor na přínos, plevelnost karase stříbrného

Zdravím všechny, zajímal by mě Váš názor na karase stříbrného. Mnohokrát jsem se setkal s názorem, že tato ryba je nebezpečný plevel a že by se neměla vracet vodě (chytit a zabít).

karas stříbrný | Vše o akvaristice pro Vás =)

Čeleď:Cyprinidae (Kaprovití)Typ:SladkovodníVelikost:​10 - 50 cmPůvod:AsieKyselost:7 - 7.5 pHTvrdost:7 - 10°dGHChov:SnadnýLokalizace:Celá... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

Karas stříbrný (Carassius auratus) << Články << Velká...

Karas stříbrný (Carassius auratus)Často se plete s Kaprem obecným. Je témněř s tejný, akorát nemá nemá fousky :-) Pohlaví lze určit pouze v době tření.Klade jikry do drobných travin.

První akce Karase: Stříbrné plavky, pantofle a nahotinky...

Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas (31) konečně dostal placenou práci v modelingu. Předváděl na otevření kasina v pražské Krči společně s polonahými hosteskami.

Karas stříbrný - inzerce, prodám

Karas stříbrný - inzerce, prodám. Karas stříbrný 10kč kus délka 5 - 25 cm objednávky flore@post.cz

Karas zlatý, okrasné jezírkové ryby, Rybydojezirka.cz

Karas zlatý, varianta karase stříbrného, je oblíbenou okrasou zahradních jezírek. Oplývá barvami, vyhřívá se na sluníčku a je velmi nenáročný na chov

Karas stříbřitý | ZOO Chleby

ZOO Chleby - Karas stříbřitý

Video: Stříbrný Mr. World Karas ukázal tetování lva na...

Bývalý atlet Josef Karas, který dosáhl fantastického úspěchu ve finále světové soutěže Mr. World, byl hostem redakce Idnes.cz. S čtenáři diskutoval o soutěži Mr. World, lidské kráse, atletice i o tetování, které zdobí jeho záda.

Štika obecná

Candát

Sumec

Náš tip

Rubrika ryby

.::.
www.ceskaryba.cz - 2009 :: Webdesign ODEON