Český kapr.cz - home page
Česká ryba » ryby

Karas stříbřitý

Rozšířil se u nás v 60. létech. Vyskytuje se v tekoucích i stojatých vodách. V rybnících je nežádoucí. Z poddruhu Karase byly vyšlechtěny barevné i tvarované odchylky – karas zlatý, závojnatky. Průměrná váha lovených ryb je okolo 0,3 kg. U nás se vyskytují převážně samice.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Komentář

 

Odkazy k článku Karas stříbřitý

Karas stříbřitý - FISH Market a.s.

Karas stříbřitý je nepůvodní kaprovitá ryba, která se vyskytuje v rybnících jako doplňková ryba. Prodává se především jako živá ryba, nebo se opracovává na kuchanou rybu. Karas je exportován na trh v Německu k přípravě rybí polévky nebo se ...

Názor na přínos, plevelnost karase stříbrného

Zdravím všechny, zajímal by mě Váš názor na karase stříbrného. Mnohokrát jsem se setkal s názorem, že tato ryba je nebezpečný plevel a že by se neměla vracet vodě (chytit a zabít).

První akce Karase: Stříbrné plavky, pantofle a nahotinky...

Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas (31) konečně dostal placenou práci v modelingu. Předváděl na otevření kasina v pražské Krči společně s polonahými hosteskami.

Karas zlatý, okrasné jezírkové ryby, Rybydojezirka.cz

Karas zlatý, varianta karase stříbrného, je oblíbenou okrasou zahradních jezírek. Oplývá barvami, vyhřívá se na sluníčku a je velmi nenáročný na chov

Česká ryba: Karas stříbřitý

Rozšířil se u nás v 60. létech. Vyskytuje se v tekoucích i stojatých vodách. V rybnících je nežádoucí. Z poddruhu Karase byly vyšlechtěny barevné i tvarované odchylky – karas zlatý, závojnatky.

Karas stříbřitý | ZOO Chleby

— aktuálně je karas stříbřitý brán jako samostatný druh (Carassius gibelio), ale stále se pořádně neví jaké jsou taxonomické vztahy mezi mnohými karasy, zejména mezi dřívějšími taxony karas stříbřitý (Carassius auratus), karas zlatý (C.

Video: Stříbrný Mr. World Karas ukázal tetování lva na...

Bývalý atlet Josef Karas, který dosáhl fantastického úspěchu ve finále světové soutěže Mr. World, byl hostem redakce Idnes.cz. S čtenáři diskutoval o soutěži Mr. World, lidské kráse, atletice i o tetování, které zdobí jeho záda.

karas stříbrný | Vše o akvaristice pro Vás =)

Čeleď:Cyprinidae (Kaprovití)Typ:SladkovodníVelikost:​10 - 50 cmPůvod:AsieKyselost:7 - 7.5 pHTvrdost:7 - 10°dGHChov:SnadnýLokalizace:Celá... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

Karas stříbrný - Plzeň - sever, inzerce, prodám

Karas stříbrný - Plzeň - sever, inzerce, prodám Karas stříbrný 10kč kus délka 5 - 25 cm objednávky flore@post.cz

Karas stříbrný (Carassius auratus) << Články << Velká...

Karas stříbrný (Carassius auratus)Často se plete s Kaprem obecným. Je témněř s tejný, akorát nemá nemá fousky :-) Pohlaví lze určit pouze v době tření.Klade jikry do drobných travin.

Štika obecná

Candát

Sumec

Náš tip

Rubrika ryby

.::.
www.ceskaryba.cz - 2009 :: Webdesign ODEON