Český kapr.cz - home page
Česká ryba » ryby

Karas stříbřitý

Rozšířil se u nás v 60. létech. Vyskytuje se v tekoucích i stojatých vodách. V rybnících je nežádoucí. Z poddruhu Karase byly vyšlechtěny barevné i tvarované odchylky – karas zlatý, závojnatky. Průměrná váha lovených ryb je okolo 0,3 kg. U nás se vyskytují převážně samice.

Reklama
Recepty, videa, prodejní místa - Třeboňský kapr

Komentář

 

Odkazy k článku Karas stříbřitý

Karas stříbřitý - FISH Market a.s.

Karas je exportován na trh v Německu k přípravě rybí polévky nebo se maso suší.

Česká ryba: Karas stříbřitý

Z poddruhu Karase byly vyšlechtěny barevné i tvarované odchylky – karas zlatý, závojnatky. Průměrná váha lovených ryb je okolo 0,3 kg.

Názor na přínos, plevelnost karase stříbrného

Zdravím všechny, zajímal by mě Váš názor na karase stříbrného. Mnohokrát jsem se setkal s názorem, že tato ryba je nebezpečný plevel a že by se neměla vracet vodě (chytit a zabít).

Karas stříbřitý | ZOO Chleby

ZOO Chleby - Karas stříbřitý

První akce Karase: Stříbrné plavky, pantofle a nahotinky...

Druhý nejkrásnější muž světa Josef Karas (31) konečně dostal placenou práci v modelingu. Předváděl na otevření kasina v pražské Krči společně s polonahými hosteskami.

Karas zlatý, okrasné jezírkové ryby, Rybydojezirka.cz

Karas zlatý, varianta karase stříbrného, je oblíbenou okrasou zahradních jezírek. Oplývá barvami, vyhřívá se na sluníčku a je velmi nenáročný na chov

Karas stříbrný - inzerce, prodám

Karas stříbrný - inzerce, prodám. Karas stříbrný 10kč kus délka 5 - 25 cm objednávky flore@post.cz

Karas stříbrný (Carassius auratus) << Články << Velká...

Karas stříbrný (Carassius auratus)Často se plete s Kaprem obecným. Je témněř s tejný, akorát nemá nemá fousky :-) Pohlaví lze určit pouze v době tření.Klade jikry do drobných travin.

karas stříbrný | Vše o akvaristice pro Vás =)

Čeleď:Cyprinidae (Kaprovití)Typ:SladkovodníVelikost:​10 - 50 cmPůvod:AsieKyselost:7 - 7.5 pHTvrdost:7 - 10°dGHChov:SnadnýLokalizace:Celá... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.

Ženy teď nejsou mou prioritou, řekl stříbrný Mr. World Josef...

Nejkrásnější muž Česka a druhý na světě Josef Karas ukázal své vypracované tělo bývalého desetibojaře na Smíchovské pláži, když se nechal v rámci propagace sprchových gelů umýt Českou Miss Jitkou Válkovou a Českou Miss World Veronikou ...

Štika obecná

Candát

Sumec

Náš tip

Rubrika ryby

.::.
www.ceskaryba.cz - 2009 :: Webdesign ODEON